Alman Teknolojisi makine ve temizlik kimyasalları ile en iyi evde koltuk ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk ve kanepelerinizi 6 aşamalı temizleme tekniği ile %98 temizlik garantisi veriyoruz.

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar Koltuklara dökülen çay için kısa süre içinde müdahale etmek önemlidir. Bu sayede çay lekesi kumaşa işlemez ve daha kolay çıkar. Ayrıca kullanılacak ürünün nasıl kullanılacağını bilmek gerekir.

Çay Lekesi sizin için çıkarması zor bir le ise biz bu konuda profesyoneliz Koltuk yıkama hizmetimizle sizi bu sorunda kurtara biliriz

Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar

Çay lekeleri özellikle kadınların kabusu olan lekeler içinde yer alır. Çay lekesi çıkarmak konusunda hızlı davranmak kısa sürede soruna müdahale etmeye olanak sağlar. Çay lekesi koltuktan nasıl çıkar kapsamında izlenecek olan yollar arasında;

Çay lekesi koltuktan nasıl çıkar, temiz bir bez yardımı ile mümkün olabildiğince çaydan kurtulmak gerekir. Ardından çay lekesine ıslak bez uygulaması yapılmalıdır. Yalnız ıslak bezin sulu olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde kalan lekenin boyutu daha fazla olacaktır.

Ardından nemli bezle lekeli alandaki tüm lekeyi alın. Yalnız bezin ara ara yıkanarak temizlenmesi gerektiğini unutmayın. Çay lekesi nasıl çıkar kapsamında leke kalmışsa lekenin üzerine beyaz sirke dökün ve bez ile silmeye başlayın. Koltuğun üzerine su ile sünger koyun ve sirkenin bu şekilde 10 dakika boyunca beklemesini sağlayın. Sonra çay lekesi nemli bezle silinir ve leke çıkar.

Koltuk ta bulunan çay lekesi nasıl çıkar kapsamında 1 çorba kaşığı sıvı el deterjanı ile 1 çorba kaşığı sirke 2 fincan su ile karıştırılır. Temiz beyaz bir bez yardımı ile bu leke karışım ile birlikte silinir. Çay lekesi ortadan kalkana kadar karışımdan kullanılarak silme işlemine devam edilir. Bu sayede çay lekesi çıkar. Yalnız kurutma işlemine geçmeden önce mutlaka soğuk su ve sünger ile bu alanın durulanması gerekir.

Mobilyalardaki çayın oluşturduğu lekeleri çıkarmak için sıvı el sabunu ile 2 fincan soğuk su karıştırılır. Bu karışım mutlaka temiz beyaz bir bez ile kullanılmalıdır. Karışıma beze batırın ve lekeyi silmeye başlayın. Leke ortadan tamamen kalkasıya kadar silme işlemini sürdürün. Hatta karışımdan lekenin üzerine sürün ve bezle kapatarak 10 dakika boyunca bu şekilde bekletin. Bu sayede lekeler daha kolay çıkar. Yalnız kurutma işlemine geçmeden önce mutlaka soğuk su ve sünger ile bu alanın durulanması gerekir.

Bilgi İçin Ara
%d blogcu bunu beğendi: