Alman Teknolojisi makine ve temizlik kimyasalları ile en iyi evde koltuk ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk ve kanepelerinizi 6 aşamalı temizleme tekniği ile %98 temizlik garantisi veriyoruz.

Koltuk Temizleme

Koltuk Temizleme, Koltuk Takımları yaşam tarzınızı belirler Dekorasyon deyince pek çoğumuzun aklına birbirinden farklı mobilya ve aksesuarlar gelmektedir. Bu mobilyalar için de ilk akla gelen koltuklardır. Hem ev dekorasyonu hem iş yeri dekorasyonu hem de büro ofis vb. alanların dekorasyonunda çok büyük rol oynayan koltuklar şıklığın ve zarafetin yanında aynı zamanda konforun da birer nesnesi konumundadır.

Koltuk Temizliği ve rahatlığı

Yoğun yaşam temposunda çok fazla vaktimiz olmasa da zamanımızın pek çoğunu ev ve iş yerlerimizde harcadığımızı hesap edersek bu geçen zaman içerisinde de en çok vaktimizi koltuklarla geçirdiğimizi söylersek sanırım abartmış olmayız. 

Hem evde hem de iş yerlerinde çalışan çalışmayan herkes için mobilya ya da koltukların ne kadar önemli bir yerde olduğundan söz etmiştik. Bir de bu durumun sağlık ve temizlik boyutu var. Yaşam şartları, çevre vb. nedenlerle kendimize ve sağlığımıza daha fazla dikkat etmemiz gereken bir çağda yaşamaktayız. Kadın erkek demeden herkesin çalışmasını öngören modern hayat bize pek çok olumlu şey kazandırdığı gibi bazı olumsuzluklar da yaşatmaktadır.

Buna ilk örnek olarak yoğun yaşam temposundan kendimize ve sağlığımıza vakit ayıramadığımızı söyleyebiliriz. Sağlık deyince sadece aklımıza yediğimiz içtiğimiz şeyler değil hayatımızın ve çevremizin tamamında meydana gelen ya da yaşana şeyler gelmelidir. Koltuklarla sağlığın ne alakası var diye düşünenleriniz olabilir. Gelin bir de birlikte bakalım sağlık ve koltuk ilişkisine.

Sağlıklı bir yaşam için temizliğin yeri ve önemi büyüktür. Kişisel temizlikten tutun da yaşadığımız evlere ya da çalışma alanlarımız olan ofis, bürolara hatta gezip tozduğumuz kafe, restoran gibi alanlara varana kadar her ortamda temizlik ve sağlık birlikte hareket eder. Tüm bu saydığımız mekanlarda koltuk, kanepe, sandalye gibi pek çok aksesuar ya da mobilya kullanılmaktadır.

Her gün üzerine pek çok kişinin oturduğu Koltuk temizleme ve hijyeni hakkında bir şeyler söylemek istersek söze bazılarının bildiği pek çoğumuzun da bilmediği ev akarları ya da mite adını verdiğimiz canlılardan başlayabiliriz. Neredeyse tüm yaşam alanlarında bulunabilen, pek çok eşya üzerinde yaşayabilen, toz tanesinden küçük ama bir o kadar da tehlikeli olan ev akarlarının en çok bulundukları yerlerin başında koltuklar gelmektedir.

Koltuk Temizleme ve Sağlık

Deri hastalıklarından, astıma, bronşite ve pek çok alerjik hastalığa sebep olurlar. Sıradan bir silme işlemiyle koltuklardan arındırılması pek mümkün olmayan bu canlıların tamamen ortadan yok edilmesi için profesyonel bir temizlik gerekmektedir. Islak ya da kuru olarak pek çoğumuz koltuklarımızın temizliğini yaparız daha doğrusu temizlediğimizi zannederiz.

Aslında bu yaptığımız işlemle hem kirlerin koltuğun daha da derinlerine inmesine, hem var olan lekelerin kalıcı olmasına ve yayılmasına hem de koltukta kalan nem ve tozun ev akarlarına üreme ortamı sağlamasına sebep olmuş oluruz.

En iyi koltuk temizleme şirketi

En iyisi biz koltuk yıkama işini bilen firmalara bırakalım. Bu firmalar içinde en iyilerinin başında gelen Mersin koltuk yıkama size profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Kaliteli bir ekip ve sağlıklı malzemelerle iş yapan aynı zamanda alanında uzman olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için titizlik ve hassasiyetle çalışmaktadır. Kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti için 33koltukyikama.com adresinden sitemizi ziyaret edebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi İçin Ara
%d blogcu bunu beğendi: