GARANTİLİ - HIZLI - TEMİZ

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama, Çıkmaz denen her türlü lekenin temizlendiği profesyonel hizmetlerimiz sayesinde, yaşam alanlarının konforu sayılan koltuklar yeni görünümlü kalır.

koltuk temizleme

Koltuk Yıkama uygun yıkama fiyatları mız ile koltuktaki çiş,yağ, koku, süt,su, çay, kahve, sakız, kalem, şurup lekesini oranında çıkartıyoruz.

Müşterilerimiz için günün en uygun saatinde özenle tamamlanan  koltuk  yıkama  işlemlerinin ardından dışarıdan eve taşınan toz ve kirler kolay bir şekilde yok edilir. 

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuğunuz artık detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyuyorsa güvenli evde koltuk temizliği nasıl yapılır hakkında kısaca anlatmak istiyoruz.

Koltuk ve kanepeler 6 aşama ile yıkamasını gerçekleştiriyoruz.

  1. Islatma: Koltuğun tüm yüzeyini 2 cm derinliğe olaşacak kadar leke ve kir sökücü su püskürtüyoruz.
  2. Fırçalama: koltuk fırçalama makinesi ile koltuğu bir güzel fırçalıyoruz kirlerin kolay çıkması ve tam anlamı ile leke sökücünün kumaşa işlemesi için koltuk fırçalama şarttır.
  3. Vakumlama: İlk vakumlama işlemini güçlü profesyonel koltuk yıkama makinesi ile yapıyoruz.
  4. Durulama: Koltuğun ilk kirlerini vakumlarken hemen arkasında makine otomatik olarak tekrar su vererek durulama yapar.
  5. Yeniden ıslatma ve fırçalama: Bazen koltukların kirleri ilk yıkamada çıkmaya bilir ikinci bir fırçalama ve durulama yapılır.
  6. Son vakumlama: Koltuktan tüm kirve lekelerin çıktığından emin olduktan sonra son vakumlama yapılarak koltuk kurumaya bırakılır.

Diğer hizmetlerimiz, Yatak Yıkama  Araba Koltuk Yıkama

Sağlıklı Bir Yaşam için Koltuk Yıkama Önemli

Eve döndüğünüzde sağlıklı ve huzurlu bir ortamda dinlenmek ve yeni gün için enerji depolamak istiyorsanız koltuklarınızın her zaman temiz olması gerekir. En kısa süreler içinde en ekonomik bütçelerle tamamladığımız koltuk temizliği işleminin sonucunda mobilyalarınız ilk aldığınız günkü görünümlerine kavuşurlar. Kanepe, minder ve yataklarda oluşan mayt, bakteri ve akar temizliğinde en üstün kalitenin sağlandığı hizmetlerimiz sayesinde ev dekorasyonunda kullanılan her türlü tekstil ürünü zarar görmeden temizlenmiş olur.

Koltuk Yıkama

 * Profesyonel ekipler

 * Son teknoloji ürünü makineler ve

 * Yüksek emiş gücü eşliğinde tamamlanan leke çıkarma ve temizlik işlemleri sayesinde evinizde aradığınız konfora kavuşabilirsiniz.

Ailenizle geçireceğiniz mutlu ve keyifli günlerin sonunda koltuklarınızın üstünde oluşan lekeler canınızı sıkıyorsa.   Mersin ve çevresine sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Çevreyle uyumlu deterjanlar eşliğinde yapılan çalışmaların sonunda bebek, çocuk ya da minik ev canlılarının koltuklar üzerinde yarattığı kir ve lekeler kolay bir şekilde çıkarılır.

Koltuklara Sinmiş Kötü Kokulara Son!

Profesyonel koltuk temizleme makineleri tamamladığımız temizlik işleminin ardından koltuklara sinmiş kötü kokulara da elveda diyebilirsiniz. koltuk kumaşına ve sün gerine sinen kötü kokuların yanı sıra inatçı kirlerin de yok edildiği işlemlerde buharın gücünü yeniden keşfedebilirsiniz.

Fırçalı yıkama tekniklerinin kullanıldığı işlemler sayesinde bakteri temizliği de etkili bir şekilde tamamlanır. Profesyonel alanda kullanılan makinelerimizin aksesuar ve ilave aparatlar sayesinde koltuk temizleme, boydan boya halı, sandalye mevsim şartlarına uygun olarak temizlenir.

Koltuk Yıkama: Özellikle alerjik hastalığı olanların, yaşlı bakanların ve titiz bir yapıya sahip olanların tercih etmesi. Hizmetlerimiz kapsamında evler ve iş yerleri için en ideal temizlik eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olur. Her zaman temiz, ferah, konforlu ve yeni evlerde yaşamak için siz de bizi arayabilirsiniz. Online rezervasyon yaptırarak koltuklarınızı değiştirme masrafından kurtulabilirsiniz.

Diğer Hizmet Semtlerimiz, Akdeniz MezitliYenişehirMersin

0538 488 44 45