GARANTİLİ - HIZLI - TEMİZ

Mersin Yatak Yıkama

Mersin Yatak Yıkama ve temizlemenin zamanı geldiğini Kabul edin Yatağınızda çok zaman harcıyorsun. Uyurken, okurken, dizüstü bilgisayarla saatlerce otururken ya da yemek yerken.

Yatak Nasıl Temizlenir Video

Yatak Yıkama ve Temizleme

İyi bir gece uykusu çoğu zaman yatağın kalitesine bağlıdır. Yatakların temiz ve bakterilerin temiz olduğundan emin olun. Temizlik hizmetleri ile istenmeyen toz akarlarına veya yatak böceklerine elveda deyin.

Mersin Yatak Yıkama

Mersin Yatak Yıkama

Yatarken sizi rahatsız eden ve uyuması hiç hoş olmayan şeylerden biri de idrar lekeleri ve kokusudur.

Evde bebeğiniz varsa, o zaman bu oldukça yaygın bir şey olabilir. Çocuklar tarafından yatak ıslatma da yaygındır. Ve böyle bir durumda, üzerinde uyumadan önce idrar lekelerinden ve kokudan kurtulmak isteyeceksiniz.

Artık yatak temizletmenin iyi bir fikir olacağını düşünmüyor musunuz? Özellikle cepten çok hızlı sadece bir tıklama veya arama ile yapılabildiğinden emin olun, sadece yüzeysel sanitasyon değil, aynı zamanda güçlü temizlik makinelerinde ve tamamında yatak yıkama da kullandığımız uygun, Antibakteriyel ilaçlar sayesinde daha derin temizlik sağlıyoruz.

Yataktaki sarı Lekeler Nasıl Temizlenir

Yataktaki sarı idrar lekelerini kesin Olarak yok ediyoruz. Sarı idrar lekeleri bir çok ev hanımı için tam bir sorundur. Sizin için yataktaki sarı idrar ve kan lekelerini profesyonel olarak temizliyoruz.

Yatak yıkama ve temizliği önemi

Hala ikna olmuyorsanız, işte profesyonel yatak temizliği yapmanızın nedeni:

İnsanlar her gece 200 gram ter dökerler. Tamamen uyuduğunuz ter miktarını hayal edin.
Toz akarları – Bu neredeyse görünmez yaratıklar, kirli yatakları sever ve çok hızlı ürer, astım ve egzama gibi hastalıklara ve bazı garip alerjilere neden olur.
İnsanlar ortalama olarak hayatlarının üçte birini yatağında geçirir.

Mersin Yatak Yıkama Fiyatlar

Yatak yıkama fiyatları kişi sayısına göre belirlenir ve %99 temizlik sadece beyaz yataklarda sağlanır renkli yataklarda bu oran %80 e düşebilir.

Çift Kişilik Yatak  Fiyatı 200 TL

1 Buçuk Kişilik Yatak Tek yön Fiyatı 150 TL

Tek Kişilik Yatak Fiyatı 100 TL

Eğer ihtiyacınız varsa koltuk yıkama da yapıyoruz.

0538 488 44 45