Alman Teknolojisi makine ve temizlik kimyasalları ile en iyi evde koltuk ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk ve kanepelerinizi 6 aşamalı temizleme tekniği ile %98 temizlik garantisi veriyoruz.

Buharlı koltuk Yıkama

Buharlı koltuk Yıkama Kesinlikle kumaş kaplı Koltuklarınızı Buharlı yıkama Yaptırmayın

Buharlı Koltuk Yıkama Biz Yapmıyoruz Sizde Yaptırmayın.

buharlı koltuk yıkama

Buharlı koltuk yıkama sonucu oluşan deforme

Buhar, aşırı sıcak sudan oluştuğu için o sıcaklık kumaşınızın genişlemesine yani kumaşın dalga dalga olmasına veya çekmesine sebep olacaktır. 

Ayrıca aynı anda vakum işlemi yapıldığından süngere su inmediği için sünger temizlenmeyecek ve sonrasında kusmasına sebep olacaktır.

Buharla koltuk yıkama yapıldığında buhar koltuk döşemesinin en fazla 0,03 mm etki eder. Standart su püskürtmeli yıkama ise koltuğun döşemesine 5-6 cm işlediği ve vakum makinesi de bu suyu 5-6 cm derinlik den çekmesi sebebi ile koltuğun alt tabakalarında temizlenmiş olur.

Biz 33 koltuk yıkama olarak su püskürtmeli koltuk yıkama yapıyoruz.

Kesinlikle fırçasız yıkama yaptırmayın. Günümüzdeki firmaların hemen hemen hepsi işin kolayına kaçıp fırçalama makinesi kullanmadan direk kumaş kaplı ürünlerinize deterjanlı su püskürtüp aynı anda vakum işlemi yapıyor.

Bu işlemde suyun süngere inmesi beklenmediği için sadece kumaşın tozu alınmaktadır.Sünger temizlenmediğini için sonradan kusma yapması yüksek ihtimaldir

Bilgi İçin Ara
%d blogcu bunu beğendi: