Alman Teknolojisi makine ve temizlik kimyasalları ile en iyi evde koltuk ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk ve kanepelerinizi 6 aşamalı temizleme tekniği ile %98 temizlik garantisi veriyoruz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Video

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Video görsel anlamda siz değerli müşterilerimize daha fazla yardımcı olacağına inanıyoruz.

Bu koltuk yıkama videosunda sizlere daha iyi koltuk yıkama aşamalarını anlatmaya çalıştık. Koltuklarınız video da olduğu gibi yıkanır bu koltuk yıkama nasıl yapılır video sunda leke çıkarma işlemleri bize özel olduğu için anlatılmamıştır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Video da sizlere sadece kısa açıklama ile anlattık.

koltuk yıkama aşamalarını mersin koltuk yıkama sayfamızda daha fazla açıklama bulabilirsiniz.

Koltuk Yıkama tavsiye ve önerilerimiz;

koltuklarımız evlerimizde en sık temas ettiğimiz mobilyalardır. İster aile halkı, çocuklarımız veya misafirlerim olsun sürekli kullanımı sonucu Kir, bakteri, mikrop toz, yemek artıkları, lekeler ve polenlere maruz kalırlar ve bu kaçınılmazdır. fakat koltuk ve tekstil döşemeli mobilyalarımızın böyle kalmasını kabullenmeniz anlamına gelmez, profesyonel bir temizlik ile sağlıklı bir hale getirebiliriz.

Koltuk yıkama tavsiyelerimiz temizleme

aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kumaşın türü ve türüne göre kullanılan solüsyon ve ekipmanlardır. Koltuklarıma önemli derece yatırım yapar ve bunun bozulmasını hiç istemeyiz. Koltukların eskime payındaki en önemli etken yıkama aşamasıdır. Yanlış yıkama temizleme sonucunda ömrü kısalmakta görümü bozulmakta eski şıklığını kaybetmektedir. Bu Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Video sunda bu bilgilere yer vermedik yazarak daha iyi anlam kazandırmak istedik.

Günümüzde kir tutmayan kumaştan yapılan koltuklar giderek önem kazanmakta ve revaştadır.
Koltuk döşemesinde kullanılan kumaşın lif yapısına moleküller seviyede baktığımızda kullanılan materyal liflerden oluşmakta ve yapısında kir tutma eğilimi vardır. Fakat kir tutmaması için fabrikada kumaşın fiberlerine bir takım kimyasallar kullanılarak kire karşı dirençli olması sağlanır. İpliklerinin etrafında koruma tabakası oluşturur ve kirlenmesini zorlaştırır. Kirlerin koltuğun ipliklerine yapışmasını engeller. Kir ve tozların vakumlama ile daha kolay alınmasını sağlar. Fakat kumaşın kirlenmeme özelliğini kaybetmemesi yıkama aşamasında kullanılan kimyasala çok dikkat etmek gerekir.

Bilgi İçin Ara
%d blogcu bunu beğendi: