GARANTİLİ - HIZLI - TEMİZ

Araç Koltuk Temizliği

Araç Koltuk Temizliği Otomobilinizin iç görünümünü ve iç hava kalitesini korumak, sağlık ve otomobilin değeri için önemlidir. Takas etme veya satma zamanı geldiğinde size yardımcı olacaktır.

Araç koltuk temizliği için dilediğiniz yerde hizmet veriyoruz.

Araç koltuk temizliği

Araç koltuk temizliği

Güvenilir ve hijyenik temizleme sistemimizle Araba koltuklarınız her zaman yeni gibi kalsın. Elle koltuk temizliği yapmak bilindiğinin aksine zararlıdır. Elle temizlenen koltukta kirler yüzeysel olarak temizlenerek, kirleri iç kısımlara iter. Bu sebeple bu işlemi profesyonel firmalara bırakmak en doğrusudur. Üstelik yerinde temizlik hizmeti de verildiğinden, kısa sürede koltuklarınızı tekrar kullanabilirsiniz

Profesyonel bir Araç Koltuk yıkama şirketi olarak, ister kumaş koltuk isterse deri araç koltukları olsun, otomobilin iç kısmı için kapsamlı bir temizlik sunuyoruz. Temizleme yöntemimiz koltukların sökülüp boru suyu ve şampuanla püskürtüleceği geleneksel yöntem değildir. Geleneksel yöntemin en kötü yanı kumaşlara zarar verme, kötü koku ve koku bırakma olasılığıdır ve kuruması olağanüstü uzun saatler alır.

Biz Araç koltuk temizliğinde Karcher ekipmanı kullanıyoruz. Kuruması hızlı, temiz ve araç koltukları üzerinde olumsuz etkileri yoktur. Kapsamlı temizlik deterjanlarımızla daha da fazla olan lekelerin, kokuların, kokuların, tozların ve hatta içindeki bakterilerin çoğunu giderebiliriz! Gerçekten bu kadar iyi!

Diğer hizmetlerimiz, Yatak Yıkama  Koltuk Yıkama,

Araç koltuk Temizleme ve iç temizlik fiyatları

1: Araba Koltuğu Yıkama 
Bu seçenek, sırtlar ve koltuk başlıkları dahil tüm koltukların derinlemesine temizliği içindir. Genellikle en kirli ve lekeli olan ve bunu çıkarmak için uzmanlık gerektiren koltuklar.

Araba Koltuğu Yıkama 100 TL

2: Araba Koltuğu ve Halı Yıkama
Bu seçenek, sırtlar ve koltuk başlıkları dahil tüm koltukların ve ayrıca bagaj bölümü dahil tüm halıların derinlemesine temizliği içindir.

Araba Koltuğu ve Halı Yıkama 150 TL

Çıkmayan Leke Türleri Nelerdir?

Çıkmayan leke türleri nelerdir Çıkmayan leke türlerinin başında kan lekesi , tükenmez kalem veya mürekkep lekesi gelir. Kumaşın cinsine , lekenin yoğunluğuna , kumaşta kalma süresine ve üzerinde temizlik maddeleri ile ne kadar uğraşıldığına bağlı olarakta lekenin çıkarılabilme oranı artar veya azalır.

Örneğin çok eski , üzerinde temizlik maddeleri ile temizlenmek için uğraşılmış , aşırı büyüklükteki lekelerin çıkma oranı çok düşüktür. Çok eski bile olsa üzerinde temizlemek için uğraşılmayan lekeler ise daha kolay çıkabilmektedir. Durum genel olarak böyle olsa da bazen tüm olumsuz durumları barındıran lekeler tek hamlede çıkıp , tertemiz olurken , çok yeni ve üzerinde hiç uğraşılmamış lekelerde hiç bir etki olmadığı da görülmüştür.

Burada ki etken ise kumaşın cinsinin lekeyi hapseden bir yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerinizdeki lekelerin çıkıp çıkmayacağını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek whatsapp veya facebook üzerinden lekenin resmini bize gönderebilir , ücretsiz leke analizi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

0538 488 44 45